Kontakta oss

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss

Växel: 08-505 77 600

E-post: info@myright.se

Besöks- och postadress:
MyRight
Liljeholmstorget 7A
117 63 Stockholm

Hitta hit:
Gå in huvudingången till Gallerian, mitt på torget. Passera Lindex på höger sida (ca 15 meter) och sväng höger för att komma till hissarna. MyRights kansli ligger på 7:e våningen. Ta höger när du kommer ut från hissen, passera en dörr. Första dörren på höger sida är ingången till MyRights kansli.

Har du frågor om givande, gåvor eller gåvobevis?
Kontakta Madeleine på givarservice:
Telefon: 08-505 77 615
E-post: givarservice@myright.se

Medarbetare i Sverige

Jesper har kort mörkt hår, kostym och slips

Jesper Hansén

Generalsekreterare

08-505 776 28

jesper.hansen@myright.se

Markus ler, har skägg, glasögon och mörk t-shirt

Markus Malm

Controller

08-505 776 09

markus.malm@myright.se

Pia ler stort, har ljust kort hår och glasögon

Pia Häger

Ekonomi och IT-koordinator

08-505 776 11

pia.hager@myright.se

Sophie har långt ljust hår och randig skjorta

Sophie Krooks

HR-ansvarig och Administratör

08-505 776 08

sophie.krooks@myright.se

Logotyp för MyRight

Sara Flaschner

Verksamhetsutvecklare

08-505 776 07

sara.flaschner@myright.se

Sebastian har kort hår och randig tröja

Sebastian Ferrer

Verksamhetsutvecklare

08-505 776 03

sebastian.ferrer@myright.se

Åsa Henriksson

Verksamhetsutvecklare

08-505 776 05

asa.henriksson@myright.se

Nönne har mörkt långt hår och glasögon

Nønne Schjærff Engelbrecht

Verksamhetsutvecklare

nonne.engelbrecht@myright.se

Mia ler, har ljust uppsatt hår och ljus skjorta

Mia Munkhammar

Kommunikationsansvarig

08-505 776 06

mia.munkhammar@myright.se

Madeleine ler, har mörkt hår och svart skjorta

Madeleine Jangard

Kommunikatör och Insamlingsansvarig

08-505 776 15

madeleine.jangard@myright.se

Ingela Andersson

Projektledare Inkluderande fredsprocesser

+46 (0)73-885 15 65 

ingela.andersson@myright.se

Thomas ler, har ljust hår och mustasch

Thomas Maxe

Administratör

thomas.maxe@myright.se

Medarbetare på våra landkontor

Rwanda

Logotyp för MyRight

Bernard Bagweneza

 
Landsamordnare Rwanda Regionsamordnare Afrika
+250 788 38 11 25
bernard.bagweneza@myright.se
 
Postadress

Road KIMIHURURA Plot nr 84, Avenue DIANE FOSSEY
(KG 674 Str Nr 28), Kimihurura Cell, Kimihurura Sector, GASABO District, Kigali City-Rwanda
Rwanda

Tanzania

Logotyp för MyRight

Neema Seya

Landsamordnare Tanzania
+255 652 072 087
neema.seya@myright.se

Postadress
Mwinjuma Rd – Komakoma Area (Near Biashara Complex)
No 2; Block 30D
Mwananyamala
P.O. BOX 31676
Dar es Salaam, Tanzania

Nepal

Porträtt av Sujana som har mörkt hår och glasögon

Sujana Shakya

Landsamordnare Nepal Regionsamordnare Asien
+ 977 985 110 6774
sujana.shakya@myright.se

Postadress
MyRight
Post Box 144 81
Katmandu, Nepal

Besöksadress:
Kholagal Marga
Lazimpat, Kathmandu

Sri Lanka

Logotyp för MyRight

Asanga Ruwan Perera

Landsamordnare Sri Lanka
+94 715 306 763
asanga.perera@myright.se

Postadress
33 Raja Mawatha Road
Ratmalana, Sri Lanka

Bosnien-Hercegovina

Porträtt av Binasa som ler in i kameran

Binasa Goralija

Landsamordnare Bosnien-Hercegovina
Regionsamordnare Europa
+ 387 621 19 969
binasa.goralija@myright.se

Postadress
MyRight
Azize Šaćirbegović 80A 
71 000 Sarajevo
Bosnien-Hercegovina

Bolivia

Justo har kort mörkt hår

Justo Poma

Landsamordnare Bolivia
+ 591 717 088 61
justo.poma@myright.se

Postadress
MyRight
Casa Sueca
C. Maracaibo 1471 y
Parque Demetrio Canelas,
Casilla 208
Cochabamba, Bolivia

Nicaragua

Porträtt av Leana som har mörkt hår och stora örhängen

Leana Acevedo

Landsamordnare Nicaragua Regionsamordnare Latinamerika
+505 2231 6839 
leana.acevedo@myright.se

Postadress
MyRight
Rotonda el Gueguense 4c. Oeste, 1c. al norte, 1/2c al Este
Managua, Nicaragua